Rzeczy, których nie robi prawdziwy facet.

Hej wszystkim! Tutaj Waszczi z nowym, jak to bywa ostatnio, wpisem!
Od kiedy jestem rasowym facetem i nikt nie kwestionuje mojej, jakże zadziwiającej męskości, którą emanuję codziennie poczułem się zobowiązany do naprawienia szkód wyrządzonych przez dziwną politykę mówienia, że chłopaki też płaczą. To bzdury. Tyle mogę powiedzieć.

Mężczyźni to są mężczyźni, nie to, co teraz, upadek moralności i obyczajów!

A jeżeli coś upada, ja jestem do pomocy i chciałbym was zaprosić na jedyny w swoim rodzaju autorski przodownik do tego jak być facetem, a właściwie, czego nie robić, kiedy się nim jest. (Ot tak, żywy dowód, że bliżej mi do ameby niż do niego.)

1

RZECZY, KTÓRYCH NIE POWINIEN ROBIĆ PRAWDZIWY FACET.

 1. Prawdziwy facet nie może, to wręcz zakazane, aby mówił kiedykolwiek, komukolwiek o tym jak to kiedyś nawiedził go czas, kiedy się załamał i płakał. Fuj, aż mi niedobrze jak o tym myślę! Prawdziwy facet to skała, nie rusza go byle co!
 1. Prawdziwy mężczyzna nigdy nie oszukuje! Nie oszukuje swojej żony, wyniku zakładu, (który oczywiście przegrał), nie oszukuje na temat podatków ani tego, że przegrał z dziesięciolatkiem z karty. No on tego nie robi!
 1. Nie nosi czegokolwiek tylko dlatego, że jest to „ironiczne”. To po prostu zmora dzisiejszych czasów. Nam trzeba prawdziwych facetów! Tak jak kiedyś. (Link do zdjęcia tego prawdziwego faceta z dawnych lat) Ci hipsterzy i inni dresiarze, nie wiedzą, co to znaczy być prawdziwie męskim, getry, pończoszki i koronka, tak kiedyś wyglądali PRAWDZIWI faceci.
 1. Mężczyźnie nie wolno uderzyć kobiety pod żadnym pozorem innym niż przeciwdziałanie, aby nie zrobiła krzywdy komukolwiek.
 1. Mężczyźnie nie wolno uderzyć zwierzęcia pod żadnym pozorem innym niż przeciwdziałanie, aby nie zrobiło krzywdy komukolwiek.

2

 1. Mężczyźnie nie wolno uderzyć kotka pod żadnym pozorem.
 1. Nie wolno mu przyznać, że oglądał cokolwiek na TVN Style. To przecież telewizja dla kobiet! No i wiecie, dla tych… no, gejów… Mężczyźni oglądać mogą jedynie telewizje dla facetów i programy dla nich. Sport, Top Gear i wiele innych, po co ci jakieś tam Rozmowy w Tłoku.
 1. Nie wolno mu pokazać strachu przed psem albo małym dzieckiem. Prawdziwy mężczyzna nie boi się niczego, nawet przewijania! Prawdziwy mężczyzna włada siłami natury, a zwierzęta to jego słudzy. Strach przed nimi to mit, to zwierzęta boją się facetów!
 1. Prawdziwemu mężczyźnie nie wolno siedzieć, kiedy kobieta w ciąży stoi.
 1. Określać się, jako samotny wilk. Prawdziwy facet to co najmniej lew! Wilk? Szare to, nijakie, a lew, tygrys, to jest coś! Poza tym nigdy samotny, zawsze sam.
 1. Płakać, na jakimkolwiek filmie innym niż Rambo. Inne filmy po prostu są płytkie, dla kobiet. Phi! Płakać na jakimś badziewiu. Tak poza tym, faceci nie płaczą, to tylko reakcja alergiczna na krzywdę innych.
 1. Pytać o kierunek, kiedy obok jest dziewczyna/żona. Przecież mężczyźni są jak chodzące GPSy. Nigdy się nie mylą, jeżeli chodzi o drogę. Zawsze znają każdy zakamarek. Pytać o drogę to jak zaprzeczyć swojej męskości.
 1. Znać słowa jakiejkolwiek piosenki Lady Gagi. To przecież herezja. Prawdziwy facet słucha rapsów! Prawdziwy facet słucha metalu i ciężkiego rocka. Lady Gaga, jak sama nazwa wskazuje jest dla pań. Fuj! Jak można tego słuchać.

3

Tak, oto już wiecie, jak żyć aby być rasowym facetem. Wiecie już jak być mężczyzną. Jak się zachowywać aby nikt nigdy nie zaprzeczył waszej męskości i aby wasza cnota przetrwała do samej śmierci.

PS.: Dla niepełnosprytnych, tylko niektóre rzeczy to żarty, reszta to zupełna prawda. Jak z tym TVN style.
Reklamy

11 myśli na temat “Rzeczy, których nie robi prawdziwy facet.”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s