On ciebie nie lubi.

Cześć wam! Jak tam?! U was! (Zapychacz posta)

Kiedy już powitałem was w dzisiejszym wpisie, muszę chyba już powiedzieć, o czym dzisiaj mówimy. „Nie, wcale nie uważam was za debili, nieumiejących czytać tytułu”

Ale na poważnie. Dzisiaj opowiem wam troszkę o chłopakach. Niedawno mówiłem o dziewczynach i tym jak prostymi krokami sprawić, że nie będą postrzegały cię jak pani, która patrząc na ekspedienta w biedronce przypomniała sobie, że zapomniała pasztetu  *dynks!

Czyli znaki, że chłopak cię nie lubi, tak jak ty go lubisz…Dobra, ostatnio jakoś łapie mnie ten temat. Wiecie, walentynki i te sprawy. Może mi minie.

GGG

Tak poza tym niedługo ruszam z serią „Waszczi ma spinę”, czyli posty, gdzie bulgoczę nad tym, co mnie denerwuje.

Wielu z was pewnie nawiązywała już jakiekolwiek kontakty międzyludzkie i zdarzyło się, że ktoś wam się spodobał. Things happen! No i czasem wychodzi tak, że nie wychodzi, mówię tutaj o osobach, które lubią jakiegoś chłopaka i mają wrażenie, że on nie odwzajemnia tego tak, jak trzeba.

A zatem:

 • Tak to już z nami jest, że czasem tępe z nas dzidy. Tylko czasem! Spokojnie. Jednym ze znaków, które pokażą ci, że ten chłopak prawdopodobnie nie jest, tak bardzo, tobą zainteresowany jest to, że nie inicjuje żadnej rozmowy.

Kiedy ciągle ty musisz pisać i inicjować konwersację czy kontakt, czy to w życiu czy w internecie, wiedz, że coś się dzieje. Kiedy tylko ty do niego piszesz i zaczynasz rozmowę, on zapewne nie jest nią zainteresowany i sama rozmowa kończy się zaraz potem. Jeżeli, byś mu się podobał/a, to na pewno napisałby sam albo, chociaż starałby się utrzymać kontakt jak najdłużej.

tumblr_lhlumcf5df1qg6gxro1_500
tumblr_lhlumcf5df1qg6gxro1_500
 • Jeżeli w końcu zdobędziesz się na odwagę i zapytasz go, czy gdzieś z tobą wyjdzie czy coś podobnego, a on wywinie się gadką: Jestem trochę zajęty… bla, bla- on nie lubi cię za bardzo w tym sensie, w jakim ty tak. Ale tak, zaraz mi powiedzą, że on na serio może być zajęty.

Tak, prawda. Ale jeżeli robi tak, za każdym razem lub często, kiedy bezczelnie powracasz do niego z niezręcznym dla niego pytaniem, to coś tutaj jest nie tak. On cię nie chce. Przepraszam… boli? Jeżeli cię lubi to rzuci wszystko by się spotkać, ba, sam coś zaproponuje.

 • No i teraz tak, przechodząc dalej mogę stwierdzić, że jeżeli nawet uda ci się go wyciągnąć na spotkanie, a on raczej utrzymuje dystans, traktuje cię jak koleżkę, to chyba nic z tego nie będzie. Tak wiem, przykre.

Jak chłopak cię lubi, to będzie starał się zbliżyć. Wiecie, ramie zarzucone na bark, jakieś tam podteksty, śmieszne lub nie. Będzie z nimi ostrożny. Ale jeżeli otwarcie żartuje na temat seksu z tobą to raczej wie, że nigdy do tego nie dojdzie.

 • Jak przy tobie komentuje inne dziewczyny, aktorki i tym podobne, mówiąc, że są niezłymi „czikami” to on lubi je, a nie ciebie. W momencie, kiedy by lubił ciebie, chciałby twojej uwagi, raczej starałby się, byś to ty powiedziała, że go lubisz albo, że jest fajny.
 • Ostatecznie powiem tyle. Jeżeli ten chłopak, facet- z kimś się spotyka, ma kogoś, jest żonaty czy w innym oficjalnym związku, i ma więcej niż 10 lat różnicy wieku, to prawdopodobnie cię nie lubi. PRZYNAJMNIEJ NIE POWINIEN!

Grzeszniki jedne… mam nadzieję, że się podobało i troszkę wam coś rozjaśniło. Pamiętajcie – nie pchajcie się na siłę, bo was z tą samą siłą wykopią!

Do zobaczenia


Waszczi

Reklamy

3 myśli na temat “On ciebie nie lubi.”

 1. Świetny wpis! Bardzo łatwo jest dostrzec, kiedy chłopak nie jest zainteresowany dziewczyną. Głównie poznać to właśnie po zachowaniach, o których wspomniałeś 🙂
  Bardzo ciekawie piszesz! Chętnie jeszcze tutaj wpadnę 😀

  Pozdrawiam,
  yudemere

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s