Dziewczyny nie zapomną.

Dobra, dobra. Przyszedł na to czas.

Czego dziewczyny ci nie zapomną?

Hej. Witajcie w nowiutkim wpisie, dzisiaj zajmę się sprawą trudną i rytmiczną. Dynamiczną i zmieniającą się ciągle. Zdając się na słowa „ nie znam się, to się wypowiem” zapraszam na wszystko, co tutaj zobaczycie.

Będą to czytać i dziewczyny i chłopacy (tak, to jest poprawna forma i niech nikt mnie nie poprawia, bo się wściekam), ale chciałbym byście, tak jak resztę moich wpisów i „porad”, co się zwą, traktowali z przymrużeniem oka.

Shall we begin?

Yes we shall!

Już swoje lata przeżyłem (tak, osiemnastka, czas umierać) i troszkę wiem. Nie jestem ekspertem w niczym, ale mam nadzieję, że nie kłamię. Wracając do życiowych doświadczeń mogę, tak powoli i ostrożnie, stwierdzić, że trochę, w małym stopniu, zrozumiałem kobiety. Tak, większość lub część z was, kobiet, samych siebie nie rozumie, ale to pomińmy. No i co mi przyszło z tego, że was w pewnym sensie zrozumiałem.

Ano, że łatwiej jest się z wami obchodzić. Boże, jaka ironia i hipokryzja, to zdanie jest tego dowodem!

Także zaprezentuję wam dzisiaj kilka trików i zwyczajów, które kobiety/dziewczyny nie zapomną chłopakom. Nie chodzi tu wbrew pozorom o to, co mężczyźni robią źle, nawet wręcz przeciwnie.

Po pierwsze – To chyba dla wszystkich jest jasne, ale też to zawrę. Kobiety to typowe istoty, które lubią wąchać. Jak to brzmi. Jej! Ale taka jest prawda. Nie pójdziesz do Rossmanna i nie zobaczysz faceta stojącego nad półką z zapachowymi świecami, będzie tam kobieta zachwycająca się zapachami, które jeden po drugim pachną tak samo, a one widzą różnicę. Tak to już jest, że kobiety zwracają uwagę na zapachy i czasem ta cecha motywuje je do, właśnie, kupna czegoś.

To nie jest tak, że faceci nie czują zapachów. Nie po to kobiece perfumy są słodkie, przygaszone, lekkie i kwiatowe, typowo pasywne i charakteryzujące się uległością – faceci lubią takie zapachy, szczególnie u kobiet. Inna sprawa z perfumami dla mężczyzn, te są silne, pełne pewności siebie, pełne energii. Męskie perfumy mają przywodzić na myśl władzę i moc. Tak zazwyczaj się dzieje.

No i to się podoba, szczególnie kobietom. Trudno jest dla nich minąć faceta, który fajnie pachnie, bez żadnej reakcji. Trudno jest dla nich, nawet zignorować ten zapach. Jeżeli dziewczyna miałaby do wyboru dwóch facetów: jednego przystojnego i w ogóle, ale śmierdzącego potem, a drugiego mniej urodziwego, ale pachnącego czystą władzą od Diora ( tak w ogóle to nie wiem czy Dior robi męskie perfumy) to wybrałaby tego pachnącego.

Ale wiecie, to czasem może przysporzyć problemów:

– No nie, nie wierzę, on pachnie jak mój były!

I po ptakach! Nic z tego. Pachniesz jak były, daruj sobie.

Po drugie – Kobiety mimo wszystko są w pewien sposób nastawione na wychowywanie dzieci. Nie obraźcie się, ale nie chodzi mi o to, że to wasze przeznaczenie i tyle. Raczej chodzi o to, że kobiety mają serce do dzieci i tak dalej. Dlatego faceci, wy – fajnie jak macie młodszą, o wiele lat, siostrę albo kuzynów.

Dlaczego?

A niech tylko dziewczyna zobaczy cię, jak idziesz gdzieś z małym dzieckiem, a to dziecko jeszcze okazuje szczęście i to, że cię lubi. To chyba nie jest żadna filozofia, to jest czysto słodkie. Nie ważne, czy widzi cię facet czy kobieta, i tak z małym dzieckiem przyczepionym do nogi będziesz słodki. Kobiety chyba to lubią, a kiedy jeszcze się w tobie bujają, myślą o tym, że mógłbyś być hipotetycznym ojcem dla ich hipotetycznych dzieci, choć tak naprawdę w ogóle ich nie planują. No i to działa.

Także, mimo wszelkich wad dzieci – jest jedna zaleta: będziesz słodki. To jak jakieś zaklęcie!

Po trzecie – Trzeba to przyznać, nie będziesz już taki sam, kiedy dziewczyna dowie się, lub co lepsze, zobaczy, że umiesz tańczyć. Ruszanie ciałem w rytm muzyki to coś, co kobiety czasem nawet kochają w mężczyznach.  Sprawne obracanie nie tylko swojego ciała, ale także i jej, potwierdzi przypuszczenia, że jesteś idealny.

Po czwarte – Żarcie. I tutaj już jest dowolność w całości. Zaliczam tutaj robienie jedzenia, przynoszenie jedzenia, zamawianie jedzenia, dokładanie jedzenia itp. Wszystko, co powiąże ciebie i jedzenie, które potem ona je. Nie mało z was słyszało pewnie, że facet w kuchni jest seksowny – dla wielu kobiet nawet bardzo. Jedzenie razem z nią, czy gotowanie razem, to czasem nawet, zamiennik gry wstępnej.

Nie wyczymie mojej hipokryzji! Nie wyczymie!

Poza tymi kilkoma „trikami” można znaleźć wiele innych cech, które kobiety w tobie zapamiętają.

Poczucie humoru.

Dobre wychowanie.

Działania na rzecz innych.

I wiele, wiele dalej. Ale jedno jest pewne, nie ściemniaj, bo to wyjdzie na jaw.

No, to by było tyle, jak na dziś.

Do zobaczenia


Waszczi

Reklamy

3 myśli na temat “Dziewczyny nie zapomną.”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s